Kategoriler

Medikal sektörde hizmet veren www.tibbi-market.com'un amacı ziyaretçilerinin internet üzerinden rahat ve güvenli bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamaktır.

www.tibbi-market.com üyelik esnasında verilen kişisel bilgileri yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşmayacağını kabul ve taahhüt eder.  

www.tibbi-market.com 'da bütün dünyada geçerli olan en güvenli iletişim protokolleri kullanılmaktadır.

SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez.

 Elektronik ticarette kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır.

Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte, bu yüzden kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır.

SSL güvenlik protokolü sayesinde www.tibbi-market.com ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler SSL ile 128 Bit şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (içindeki bilgilerin görülebilmesi ve kullanılabilmesi) önlenmektedir.

Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olmaktadır. Bu sistem sayesinde www.tibbi-market.com sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerinizde kart bilgileri hiçbir şekilde kaydedilmemektedir.

Ayrıca kredi kartı sahiplerinin Internet üzerinde yapılan alışverişlere de diğer alışverişler gibi her zaman itiraz hakkı vardır.