Aile Hekimliği Malzemeleri

Katalog

Aktif Filtreler :
Üretici
Aile Hekimliği Malzemeleri

 Uzun kalite ve güven prensiplerini temel alan ELEKTRO TEKNİK MEDİKAL seçkin markaların ürünlerinden oluşan, zengin bir aile hekimliği malzeme listesi ile siz aile hekimlerimizin ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyor. Hastalıkların teşhis ve tedavilerinde gereksinim duyulabilen tüm ürünlerin yanı sıra abeslang veya muayene eldiveni gibi muayene...

 Uzun kalite ve güven prensiplerini temel alan ELEKTRO TEKNİK MEDİKAL seçkin markaların ürünlerinden oluşan, zengin bir aile hekimliği malzeme listesi ile siz aile hekimlerimizin ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyor. Hastalıkların teşhis ve tedavilerinde gereksinim duyulabilen tüm ürünlerin yanı sıra abeslang veya muayene eldiveni gibi muayene esnasında kullanılması gereken çeşitli malzemeleri de bu adreste bulabilirsiniz.

Aile hekimliği için zorunlu malzemeler dışında kalan ürün ve cihazlar ile çalışmalarınızı çok daha pratik bir hale getirebilirsiniz. En sık kullanılan malzemeler arasında yer alan rulo sargı bezinden pet eldivene, steril gaz kompresten oksijenli su ve pamuğa kadar tüm malzemeleri sizlere en uygun fiyatlar eşliğinde ve en sağlıklı şekilde ulaştırıyoruz.

Aile hekimliği malzemeleri kategorisi dışındada ürün arama motorunda ürün ismi yazarak ürünlere ulaşabilirsiniz. Defibrilatör veya kan grubu takımı gibi cihaz ve malzemeleri de mutlaka inceleyin. Tetkiklerinizi kolaylaştıracak olan EKG cihazını da sizlere en cazip fiyatlar ile sunuyoruz. Ürünlere göz atmak için ürün sıralamasını fiyatlara veya ürün adına göre yapabilirsiniz. Sürekli güncellenen bu kategori çerçevesinde sizden gelen talepler de dikkate alınıyor ve ürün yelpazesi sürekli genişletiliyor.

İncele

Aile Hekimliği Malzemeleri 2 Adet Ürün Var

Gösterilen 1 - 2 ile 2 arasındaki ürünler
Gösterilen 1 - 2 ile 2 arasındaki ürünler